Вероніку Марченко визнали найкращою спортсменкою Львівщини у березні

     668  

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками спортивного березня 2017 року львів’янку Вероніку Марченко. Дівчина – член національної збірної команди України зі стрільби з лука, майстер спорту України міжнародного класу.

6 квітня, в день відзначення Міжнародного дня спорту, під час проведення розширеного засідання колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області відбудеться урочисте вшанування найкращої спортсменки Львівщини та її тренера.

Нагадаємо, 7-12 березня 2017 року у містечку Віттель, Франція, визначили володарів нагород чемпіонату Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів. В особистих змаганнях у вирішальній зустріч серед жінок, де львів’янка Вероніка Марченко у боротьбі за золоті нагороди з представницею збірної Росії Євгенією Тимофеєвою, здобула переконливу перемогу з рахунком 6:0 та додала до свого активу титул чемпіонки Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед жінок.