Старшокласникам Львівщини розкажуть про наслідки участі в акціях протесту

Відучора, 3 квітня, в навчальних закладах Львова розпочали виховні години з учнями 9-11 класів

     602  

На таких уроках учням роз’яснять особливості та небезпеки участі молоді у протестних акціях і недопущення таких дій під час навчально-виховного процесу. Такі виховні години до 6 квітня мають відбутися в усіх школах, професійно-технічних і вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

Як повідомляють у департаменті освіти та науки Львівської ОДА, такі заходи зумовлено провокаційними акціями з перекриття дороги поблизу кордону із Польщею, які вже двічі планували на Львівщині. Учасниками останньої провокації, яка відбувалася на трасі Львів-Рава-Руська 29 березня, випадково стали учні кількох навчальних закладів Львова.

«З учнями, яких загітували на участь у провокаційних акціях, вже організовано роз’яснювальну роботу. Також відбулись зустрічі з їхніми батьками та кураторами груп, – розповіла директор департаменту Любомира Мандзій. – У навчальних закладах також триває службове розслідування, за підсумками якого осіб, які відповідають за стан відвідування занять та організацію виховної роботи, притягнуть до дисциплінарної відповідальності».

Нагадаємо, як повідомляла “Львівська газета”, заарештовано чотирьох організаторів антипольських провокацій на Львівщині. Їм повідомлено про підозру за ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України за попередньою змовою групою осіб). Окрім того, двом із них ще й інкриміновано вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).