На території двох районів Львівщини виявили майже десяток несанкціонованих сміттєзвалищ

Держінспектори з охорони навколишнього природного середовища провели заходи державного контролю на території Сокальського та Дрогобицького районів

     940  

Про це інформує сайт Держекоінспекції Львівської області. Під час здійснення рейдової перевірки на території Сілецької сільської ради Сокальського району інспектори виявили на земельній ділянці, яка перебуває в постійному користуванні ДП «НДЦ рідких мінеральних добрив», несанкціоноване складування твердих побутових відходів двома окремими насипами, орієнтовною площею 70 м кв. Осіб, що здійснили несанкціоноване складування відходів, не встановлено. Директор ДП «НДЦ рідких мінеральних добрив» надав письмові пояснення, що частину земельної ділянки передано в оренду з метою влаштування сортувальної лінії.

Під час проведення огляду території Урізької сільської ради Дрогобицького району також встановлено факти несанкціонованого складування твердих побутових відходів на кількох ділянках:

– при виїзді з с. Винники у напрямку с. Ступниця (за сільським цвинтарем) орієнтовною площею 350 м кв.;

– у с. Мокряни хаотичні місця розміщення відходів з лівого боку р. Бистриця протяжністю 1 км з розривами 50-100м. площею 60 м кв., 60 м кв., 24 м кв., 24 м кв., 20 м кв.;

– у с. Уріж вверх по течії р. Бистриця на відстані 150м. від автомобільного моста орієнтовною площею 100 м кв.;

– у с. Уріж вниз по течії р. Бистриця на відстані 200 м від автомобільного моста орієнтовною площею 250 м кв.;

– у с. Уріж за магазином «Райспоживспілки» орієнтовною площею 6 м кв.;

– у с. Підмонастирок на відстані 50 м від автомобільної дороги в напрямку р. Бистриця орієнтовною площею 100 м кв.;

– у с. Підмонастирок біля автобусної зупинки орієнтовною площею 12 м кв.

Працівники Держекоінспекції склали акти обстеження території. З метою вжиття заходів реагування, визначення власника відходів і вирішення питання про подальше поводження з відходами Держекоінспекція у Львівській області надіслала лист у Дрогобицьку райдержадміністрацію.