«Карпати» міцніші за «Сталь». Фоторепортаж

Минулої неділі, 2 квітня, львівські «Карпати» на стадіоні «Арена Львів» приймали футбольний клуб «Сталь» з Кам’янського. Це був поєдинок 23-го туру другої частини чемпіонату України з футболу у Прем’єр-лізі.
     819

Фото Марти Грицанюк та Володимира Дубаса

Після невеличкої перерви, викликаної грою збірної України з Хорватією, господарі повтали перед своїми глядачами відпочилими і у новій формі. Напевно, це і сприяло добротному, агресивному футболу, який демонстрували гравці «Карпат» з перших хвилин матчу. Тим паче, що цьогорічна «Сталь» також характеризується умінням вести динамічну та силову боротьбу по всьому полю. На 19-й хвилині гри під час атаки львів’ян захисник гостей у своєму карному майданчику зіграв рукою і пенальті чітко реалізував Олександр Гладкий. Він же і подвоїв рахунок потужним ударом на 44-й хвилині. Після перерви «Сталь» вирівняла гру, старалася атакувати великими силами, а «Карпати», зосередилися на чітких діях в захисті, проводили швидкі контратаки, в яких мали нагоду збільшити рахунок. Але більше успіху не досягнули. Отже, рахунок так і залишився – 2:0 на користь львів’ян.