11 собак з ЛКП «Лев» дуже чекають на своїх людей

Усі собаки здорові й готові до прилаштування

     4455  

Зараз собаки перебувають у ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56; тел.: 068 535 45 45. ЛКП працює щодня без вихідних з 08:00 до 20:00.

 

Кіра. Кудлата чорнява красуня. Молода, активна, хоча трішки ляклива. Але дуже любить людей і довіряє їм. Стане чудовим другом та охоронцем.

 

Сейлі. Лабрадор, а це вже каже чимало про цю чудову собаку. Молода, грайлива. Має травмовану лапку, яка успішно загоюється. Дуже добра, слухняна, знає команди і дружить з іншими собаками, любить дітей, гуляти та дрімати на зеленій травичці.

 

Наєм. Каштановий красень. Дорослий, активний та гавкучий собака. Надійний друг, який за потреби стане супер-охоронцем.

 

Магнолія. Молоденька дівчинка. Потрапила в ЛКП «Лев» із травмованою лапкою. На щастя, травма добре «реагує» на лікування. Активна, грайлива, стане чудовим другом для своєї нової родини.

 

Раф. Молодий милий песик. Наразі трішки лякливий, але в разі постійного спілкування з новим господарем стане чудовим другом та охоронцем. Щира відданість – це про нього.

 

Маленька. Красива кудлата кавказька вівчарка. Доросла, не агресивна, чим руйнує стереотип про свою породу. Вона стане другом та охоронцем для своєї нової родини!

 

 

Джуніор. Молоденький неймовірний красень, у якого важко не закохатися з першого погляду. Веселий, грайливий, соціалізований. Стане чудовим другом та охоронцем.

 

Свєтка. Енергійна красуня. Активна та гавкуча собака. Соціалізована, обожнює спілкуватися з людьми, обійматися і гуляти. Чудовий друг та охоронець.

 

Оллі. Супернадійна собака. Зріла, метис лабрадора. Соціалізована, знає деякі команди, розумна і виважена. Стане чудовим другом для своєї нової та люблячої родини.

 

Соня. Стаффордширський тер’єр, відловлена минулого тижня на вул. Зеленій. Очевидно, нещодавно народила цуценят. За словами наших доглядальників, вона лагідна, наче кішка. Дуже віддана та слухняна, точно була домашньою собакою. Сподіваємося, що її шукає господар і знайде за допомогою цієї публікації!

 

Афелія. Молода зворушлива красуня. Скромна і невибаглива. Поки що вона трішки ляклива, але швидко звикне до своєї людини. Стане найвідданішим другом!

Фото: ЛКП «Лев»