У львівській школі рятувальники вчили дітей правил пожежної безпеки (ФОТО)

Учора, 30 березня, рятувальники Личаківського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області завітали у загальноосвітній навчальний заклад №82

     1050  

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області

Фахівці ДСНС у рамках проведення Днів цивільного захисту організували для школярів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Рятувальники ознайомили дітей із напрямками своєї роботи, технікою та засобами порятунку людей у різних надзвичайних ситуаціях. Демонстрація пожежно-рятувального обладнання у супроводі цікавих розповідей про робочі будні вогнеборців, викликали неабияке зацікавлення серед підлітків.

Школярі мали нагоду взяти участь у тренуванні з порятунку людини з висоти. Так, згідно із задумом навчань, під час пожежі у навчальному закладі один із школярів залишився заблокованим у приміщенні закладу. Рятувальники за допомогою висувної драбини через вікно зняли хлопця з висоти та спустили на землю.

Школярі також змогли відчути себе справжніми рятувальниками, примірявши пожежні каски та посидівши в пожежному автомобілі.

Надзвичайники розповіли присутнім, яких правил необхідно дотримуватися, як діяти та куди звертатися по допомогу в разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної ситуації.