Двох туристів – громадянина Ірландії та киянку – госпіталізовано у львівську інфекційну лікарню

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 31 березня о 08:56  у Львові на тел. 103 надійшла інформація від групи туристів із скаргами на поганий стан здоров’я. 10 осіб із туристичної групи під час заселення в хостели м. Львова на пл. Ринок, на пл. Соборній, на вул. Театральній звернулись із скаргами на погіршення стану здоров’я.
     1279  

Після прибуття бригад швидкої медичної допомоги та надання першої медичної допомоги, 8 осіб від госпіталізації відмовились, двоє з діагнозом харчова токсикоінфекція госпіталізовані в 2 інфекційну лікарню, а саме: хлопець 1987 року народження, громадянин Ірландії; дівчина 1996 року народження, зареєстрована в м. Київ.

Причини події – з’ясовують.

Нагадаємо, студенти приїхали до Львова з Києва. Як стало відомо зі слів потерпілих, вони почали почувати себе погано ще у потязі. Це туристична група міжнародної організації ESTIEM при Київському політехнічному інституті, які мандрують Україною. 30 березня вони вирушили з Києва, де повечеряли в одному з закладів харчування.