На Львівщині збирають кошти на реабілітацію воїна АТО Андрія Біляка

34-річному воїнові потрібна тривала і серйозна реабілітація. Він рішуче налаштований стати на ноги та повернутись на фронт захищати Батьківщину

     1216  

Андрієві Біляку 34 роки, він народився в селі Луки Самбірського району Львівської області. Був мобілізований під час 4 хвилі мобілізації (період служби з 09.03.2015 по 08.04.2016).

Служив у Донецькій області у 40 бригаді старшим навідником гармат. Під час бойових дій отримав осколкове поранення в ногу, сам витягнув осколок і відмовився від госпіталізації, щоб продовжити служити. Протягом відпустки Андрія лікарі наполягали на госпіталізації, проте він категорично відмовився та повернувся на фронт до бойових товаришів.

Після демобілізації лікарі примусили його лягти у Військовий госпіталь у Винниках, тому що на той час у Андрія почали відмовляти руки і ноги, відібрало мову.

Діагноз лікарів – ідіопатична енцефаломієлорадикулополінейропатія внаслідок хімічного ураження мозку, отриманого на фронті.

Після тривалого лікування вдалося частково призупинити дегенеративні процеси, повернулась і мова. Андрію вдалося подолати важку психологічну депресію, яка почалась через погіршення здоров’я.

На даний час Андрію потрібна тривала і серйозна реабілітація. Він рішуче налаштований встати на ноги та повернутись на фронт захищати Батьківщину.

Охочі допомогти Андрієві можуть перераховувати благодійні внески за наведеними нижче банківськими реквізитами:

Одержувач БО БФ «Добрий брат»

Банк ПАТ КБ «Приватбанк»

р/р26004053138512

ЄДРПОУ39562351

МФО321842