Сімка собак з ЛКП «Лев» чекає на своїх господарів

Усі собаки здорові й готові до прилаштування

     1122  

Познайомитися з цими чудовими собаками можна в ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 08:00 до 20:00.

Альма. Молоденька собачка, кудлата красуня віком до одного року. Наразі вона трішки ляклива, та при постійному контакті з людьми вона стане чудовим другом та охоронцем. Зворушлива і дуже мила.

Лілі. Маленька дівчинка віком до 2-х років, собачка-релакс. Потішна, спокійна, любить лащитись та тішитись до людей. Підійде на прилаштування в родину з дітьми, які люблять тварин. А також ідеальний варіант для квартири, адже вона зовсім невеличка!

Брета. Ротвейлер. Молода собака, їй орієнтовно 1,5 року. Неагресивна, грайлива та соціалізована. Потрапила на ЛКП «Лев» уся в кліщах, недоглянута. Отримала весь необхідний догляд і чекає на дбайливого відданого господаря.

Альберт. Просто красень. Дорослий та відданий собака. Гавкучий, тож стане для своєї нової родини суперохоронцем.

Донні. Милий молодесенький красунчик. Буде відданим другом, адже дуже любить людей. А за потреби стане також найвірнішим охоронцем для свої людини.

Ларсон. Руденьке щастячко. Активний, молодий, гавкучий собака. Просто супер-зворушливий та милий. Найкращий друг для своєї майбутньої родини.

Рік. Молоденький активний песик. Любить людське товариство. Соціалізований та енергійний. Підійде на охорону, адже дуже відданий.

Фото Олени Ніколаєвич.