«Оплата частинами» – ключ до здійснення мрій автовласників

Завдяки співпраці з ПриватБанком компанія «ШипШина» відтепер пропонує своїм клієнтам доступне кредитування – сервіси «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка»

     690  

Як повідомляє прес-служба банку у Львівській області, відтепер популярні сервіси «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» доступні клієнтам при купівлі товарів у компанії «ШипШина»за адресою: м.Львів, вул. Городоцька 357. А вже незабаром сервіси «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» будуть доступні в усій мережі компанії, яка об’єднує магазини для автомобілістів, шиномонтажі, гуртові центри. Компанію вирізняє індивідуальний підхід до кожного клієнта і найширший вибір шин відомих світових брендів для всіх типів автомобілів від легкових до вантажівок – Bridgestone (Бріджстоун), Continental (Континентал), Dunlop (Данлоп), Fulda (Фудла), Kumho (Кумхо), Marangoni (Марангони), Matador (Матадор) , Michelin (Мішелін), Sava (Сава), Toyo (Тойо), Yokohama (Йокохама) і багато інших. “ШипШина” є офіційним представником заводу «РОСАВА», а також компаній «Goodyear» (Гудйеар), «Michelin» (Мішлен), «Nokian» (Нокіан), «Nexen» (Нексен), акумуляторних заводів «Сада», АКБ «Tudor» (Тудор), «Zubr» (Зубр) концерну «EXIDE».

«Оплата частинами» вигідна як для продавців, так і для покупців. Товари на будь-який смак та цінові уподобання можна придбати, скориставшись «Оплатою частинами» та «Миттєвою розстрочкою» і так зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет, грамотно розподілити свої витрати – це суттєві переваги, які отримує клієнт нашого нового партнера, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Ключ до усіх цих можливостей – картка ПриватБанку. Кредит оформлюється за лічені хвилини – безпосередньо на місці. Договором з усіма необхідними реквізитами фактично є чек покупки. Це один з найбільш популярних сервісів для покупок, адже є альтернативою класичному кредитуванню. У 2016 році тільки у Львівській області понад 14 тис. клієнтів оплатили придбані товари та послуги за сервісом «Оплата частинами» на суму понад 108 млн. грн.».

Як оформити угоду за сервісом «Оплата частинами»?

Крок 1. Дізнайтеся про доступну суму ліміту за сервісом – надішліть SMS на номер 10060 із текстом chast.

Крок 2. Виберіть товар у магазині, пред’явіть касиру картку.

Крок 3. Повідомте касиру, що хочете оформити покупку за сервісом «Оплата частинами». Зазначте кількість платежів

Крок 4. Заберіть покупку. Жодних документів або довідок – достатньо пред’явити до оплати картку «Універсальна» або «Універсальна Gold»

«Оплата частинами» доступна власникам пластикових карток ПриватБанку. Близько 20 тисяч українців нині щомісяця користуються сервісом «Оплата частинами». Цей сервіс доступний більше як у 30 000 торговельних та інших закладів України.

«Оплата частинами» – сервіс безвідсоткового кредитування від ПриватБанку, що дозволяє купувати товари в розстрочку на 12 місяців без будь-якої комісії. Сервіс вже сьогодні працює в більшості відомих українських мереж з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та ін. З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити на 12 рівних частин. Кредит оформляється автоматично прямо біля каси, а договором при цьому стає чек з усіма необхідними реквізитами. За умови своєчасного внесення всіх платежів, користування кредитом для покупця буде безкоштовним.

У Львівській області сервіс безвідсоткового кредитування пропонує понад 3 тисячі торговельних точок міста, серед яких – «Comfy», «Алло», «Мобілочка», «Мойо», «Технолюкс», «Жжук», «Шок», «Крез» та ін. Тільки за останній місяць до цього унікального сервісу підключилися понад 100 торговельних підприємств Львова та області.