Львівські депутати звернулися до обласних центрів і голови ОДА щодо офіційного прийому ТПВ зі Львова

Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати підтримали звернення до голів міст області і голови Львівської ОДА про допомогу у врегулюванні питання захоронення твердих побутових відходів зі Львова

     588  

На сьогоднішньому засіданні Роман Федишин, депутат від фракції «Самопоміч» озвучив звернення до голів міст області і голови Львівської ОДА про допомогу в захороненні ТПВ зі Львова на полігонах Львівської області.

Текст звернення подаємо повністю:

  • «28 травня 2016 року сталася пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу м. Львова. На ліквідацію пожежі були відправлені команди рятувальників. 30 травня на сміттєзвалищі стався обвал, під час якого загинуло четверо людей. Після цієї трагедії за позовом прокуратури Львівської області Львівський окружний суд зобов’язав виконавчий комітет Львівської міськради закрити Грибовицьке сміттєзвалище.
  • Внаслідок катастрофи на Грибовицькому полігоні твердих побутових відходів та його закриття громада м. Львова опинилась у скрутному становищі з вивезенням ТПВ. Населені пункти області також потерпають від сміттєвої кризи. У зв’язку з потеплінням існує реальна загроза екологічної катастрофи у м. Львові та прилеглих районах. У м. Львові є фінансові ресурси та готовність для вирішення цього питання. Але на побудову сміттєпереробного комплексу потрібен час.
  • Просимо винести на розгляд _____________________________ міської ради наше клопотання щодо прийому ТПВ протягом наступних дванадцяти місяців з м. Львова полігоном____________. Необхідні обсяги__________( від 600 до 2000т) за один місяць.
  • Оплату готові здійснювати за ціною 300 грн. за 1 т. захоронення. Обсяг про який ми клопочемо, є незначним для експлуатованого Вами полігону ( менше 5%), проте, надзвичайно важливим та значущим для громади м. Львова. Громада нашого міста буде вдячна за позитивне вирішення цього питання.
  • З повагою,
  • Міський голова А. Садовий
  • Секретар ради А. Забарило»