«Друга пенсія від ПриватБанку» шукає свого власника!

З 19 березня до 24  квітня 2017 року мешканці Львівщини, які отримують пенсію в ПриватБанку, можуть взяти участь у акції «Друга пенсія від ПриватБанку»

     1525  

Переможцям акції, а їх буде 25, ПриватБанк протягом трьох місяців виплачуватиме «другу» пенсію в сумі, що дорівнює пенсії зарахування на картку клієнта в місяці виграшу. В акції можуть узяти участь усі пенсіонери, незалежно від дати оформлення картки для виплат. Для цього слід лише зареєструватись і чекати на перемогу.

До участі в акції допускаються всі громадяни України, які зареєструвалися в акції, та отримують пенсійні виплати від держави. Не мають права брати участь в акції особи, що не досягли 18 років. Для участі треба зареєструватися в акції на сайті або відправити SMS-повідомлення з текстом 6525 на номер 3777.

Переможців обиратимуть 24.04.2017 року у прямому ефірі українського телебачення. Організатори акції забезпечують кожного переможця консультаційними послугами та підтримкою.

«ПриватБанк обслуговує пенсіонерів з 2000 року і сьогодні ПриватБанк – лідер серед банків за кількістю клієнтів-пенсіонерів, адже нам довіряють нарахування пенсії понад 3,5 млн. клієнтів. Банк щорічно отримує від держави підтвердження прав на виплату пенсії, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Запрошуємо реєструватися в акції сайті https://pb.ua/25pensij. та знайти свої прізвища серед переможців. До слова, у минулорічній акції “Друга пенсія від ПриватБанку” одним з переможців була наша клієнтка з Червонограда Ольга Петрівна Хміль. Тож з нетерпінням чекатиму на новину про те, що саме хтось з львів’ян отримуватиме від банку “другу” пенсію і цього року!»

З Карткою для виплати пенсії від ПриватБанку пенсіонери користуються такими пільгами:

Оплата комунальних послуг до 2 000 грн на місяць → без комісії

Випуск та обслуговування картки → безкоштовно

Надання виписки у відділенні ПриватБанку → безкоштовно

Зняття готівки у всіх банкоматах на території України → безкоштовно

Нарахування пенсії та грошової допомоги з Пенсійного фонду → без комісії

Крім діючих акцій, оплачуючи покупки в магазинах та аптеках – партнерах програми «Бонус Плюс», власники пенсійних карток ПриватБанку повертають до 20% від вартості покупки на свій рахунок «Бонус Плюс». Програма «Бонус Плюс» – спільний проект ПриватБанку та торговельних точок, що приймають до оплати платіжні картки, який динамічно розвивається на всій території України. Вже понад 43 000 торговельних точок стали партнерами банку за програмою лояльності «БонусПлюс», у т.ч у Львівській області – понад 2 000. «БонусПлюс» – це 300 млн. гривень на бонусних рахунках клієнтів. Перелік усіх партнерів-учасників програми «БонусПлюс» у Львівській області, умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на  сайті. Ще більше інформації про актуальні акції ПриватБанку – на сайті.

Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011.

Акцію проводять на всій території України, за винятком території проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей).