Ярослав Дубневич: «У рамках акції «Е-десятина» 5 позашляховиків поїдуть на Схід»

5 позашляховиків цими днями відправлять у зону АТО

     4712  

Спільними зусиллями волонтерів і за фінансової підтримки народних депутатів України Ярослава Дубневича та Богдана Дубневича вдалося придбати повнопривідні автівки для української армії.

22 березня у Києві позашляховики передали волонтерам із Благодійного фонду допомоги армії «Повернись живим!». Через кілька днів ці автомобілі на передовій в Авдіївці передадуть 72 бригаді.

За словами народного депутата Ярослава Дубневича, він з волонтерами співпрацює від самого початку воєнних дій на сході України. Під час загострення ситуації під Авдіївкою з власної ініціативи зустрівся із засновником волонтерської організації «Повернись живим» Віталієм Дейнегою та запропонував допомогу.

«Для мене допомога нашим військовим – це обов’язок. Патріотичний обов’язок долучитись до протистояння з ворогом. Сподіваюся, ці позашляховики допоможуть хлопцям з більшою потугою протистояти ворогу. Разом з волонтерами сам неодноразово їздив на Схід, тому знаю, наскільки потрібні ці машини там. Відколи почалася війна, активно допомагаю нашим хлопцям, завжди тримаю з ними зв’язок та стараюся оперативно реагувати на їхні прохання», – зазначив Ярослав Дубневич.

 

Нагадаємо, ще торік у листопаді волонтерський фонд «Повернись живим» і громадське об’єднання «Народний тил» започаткували акцію «Е-десятина». Волонтери надіслали листи народним обранцям, які вказали найбільше статків у електронних деклараціях, аби ті зробили пожертви на армію.

За словами засновника фонду «Повернись живим» Віталія Дейнеги, «Е-десятина» сьогодні успішно працює. «Акція продовжує приносити плоди. Дякую всім, хто поширює, пише листи та висвітлює цю роботу. Тим самим ми робимо сильнішою нашу армію», – написав волонтер на своїй сторінці у Facebook.

Одним із перших відреагував і підтримав таку ініціативу народний депутат Ярослав Дубневич. У своєму блозі політик заявив: «Акція дуже правильна і тільки завдяки допомозі якомога більшого числа жертводавців ми зможемо ефективно протистояти московському агресору. Особливо це стосується тих, хто може допомагати, тобто людей багатих. Підтримка армії залишається в пріоритеті, тож незабаром разом з волонтерами плануємо запуск проекту автономних безпілотників».