Обласна рада підтримала Програму розвитку освіти

На розвиток освіти Львівщини виділили майже 78 млн. грн.

     651  

Львівська обласна рада сьогодні, 21 березня, затвердила на своєму засіданні Програму розвитку освіти Львівщини на 2017 – 2020 роки. Загальний обсяг фінансування у 2017 році становить 77 млн. 962 тис. грн.

Програма передбачає заходи на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів ОТГ і закладів із поглибленим вивченням природничих і математичних предметів, облаштування кабінетів предмета «Захист Вітчизни», покращення спортивної інфраструктури навчальних закладів, забезпечення належних санітарно-побутових умов у ЗНЗ.

Як розповіла директор департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій, цьогоріч планують придбати 15 шкільних автобусів, для цього з обласного бюджету виділять 15,5 млн. грн. на умовах співфінансування з місцевих бюджетів. Також 3 спеціальних автобуси з відповідним обладнанням для навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються діти з порушенням опорно-рухового апарату. В межах програми мають закупити тифло- та сурдо- обладнання для спецшкіл-інтернатів, де навчаються діти з порушеннями зору та слуху.

Також депутати наголосили на актуальній проблемі – облаштування туалетів у школах області. Відтак на встановлення 50 вбиралень на умовах 50% співфінансування з місцевих бюджетів скерують 2 млн. грн.

Окрім того, в заходах програми передбачено підключення до мережі Інтернет ЗНЗ області та придбання навчального обладнання і комп’ютерної техніки для ВНЗ комунальної форми власності та інше. На ці потреби скерують – 2,5 млн. грн.

Заклали фінансовий ресурс в розмірі 500 тис. грн. і на підтримку та відзначення кращих педагогічних працівників Львівщини.

Презентація: https://drive.google.com/file/d/0By0nDQwWtETlclAteWVVaFBwN0k/view