У Львові викрили потужний міні-завод із виробництва фальсифікованої кави (ФОТО)

Керівник виробництва перебував у Львові, а «начальник збуту» – у Сумській області

     7291  

Фото: npu.gov.ua

Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області ДЗЕ Нацполіції отримали інформацію, що на території регіону діє розгалужена мережа збуту фальсифікованої кави відомого товаровиробника.

У процесі проведення слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили організатора підпільного бізнесу, місце розташування кавового міні-заводу, особу, яка відповідає за організацію збуту фальсифікату, а також канали збуту.

44-річний львів’янин на власному подвір’ї облаштував виробництво фальсифікованої кавової продукції, яку розповсюджували під торговельною маркою відомого виробника. У двоповерховій будівлі на першому поверсі знаходився спортзал, а на другому – міні-завод. Потрапити на другий поверх можна було лише за допомогою електроліфту.

Добова виробнича потужність – до тисячі пачок кави.

Людина, яка відповідала за організацію збуту, мешкала у м. Охтирка Сумської області. За місцем його проживання розташовувався так званий «офіс продаж». У мережі Інтернет він розміщував оголошення та приймав замовлення від клієнтів.

Незважаючи на те, що «відділу збуту» фактично був на Сумщині, саму фальсифіковану продукцію відвантажували з цеху у Львові.

«Каву» розповсюджували на оптових ринках Львова, а також у мережі невеличких торговельних закладах західного регіону.

У рамках кримінального провадження та на підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Львівській області ДЗЕ Нацполіції та слідчі обласної поліції провели 11 санкціонованих обшуків.

Поліцейські вилучили обладнання для виробництва та пакування кави, понад 19 тисяч упаковок готової до реалізації продукції, майже 100 кілограм сировини, паперову тару, а також 17 тисяч гривень.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Оперативники обласного управління захисту економіки та слідчі встановлюють осіб, причетних до організації незаконного бізнесу.