Сезон водного туризму на Львівщині відкрито

В одноденному сплаві гірською річкою Стрий в селі Межиброди, що відбувся у суботу, 18 березня, взяли участь майже півсотні людей

     622  

Серед учасників сплаву були діти, представники Республіки Білорусь і журналісти

Як повідомила начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака, за кілька годин активного сплаву вдалося подолати понад 10 км шляху через нескладні пороги, зливи та перекати.

«Водний туризм стає все більш популярним, і на Львівщині є чудові умови для його розвитку. Разом із учасниками суботнього сплаву річкою Стрий ми перевірили це на власному прикладі. Тішуся, коли бачу завзятих туристів, що отримують шалене задоволення від таких подорожей, – наголосила Наталя Табака. – Журналісти команди «Блог 360», які сплавлялися разом із нами та фіксували все на дрон-зйомку й камеру GoPro, вже готують свій відео-відгук»,

За її словами, такі сплави є безпечними, коли учасники забезпечені надійним супроводом і дотримуються обов’язкового інструктажу. Про безпеку на славі по Стрию дбали Гірська оперативно-рятувальна служба та АГП «Ровінь».

Окрім сплаву, учасники активної мандрівки прогулялися у супроводі гідів до печерного монастиря у с. Розгірче.

Це вже третя мандрівка від початку року з програми календаря активних мандрівок Львівщиною. Наступна подорож до городища Стільсько відбудеться вже наприкінці квітня.