Чиновники міськради «подарували» ділянку за 5 млн. грн.

     725  

Прокуратура області розпочала досудове розслідування, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Львівської міської ради, що завдало тяжких наслідків. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, Львівська міська рада в лютому 2016 року протиправно виключила земельну ділянку на вул. Б.-І. Антонича вартістю понад 5,1 млн. грн. із переліку земель, призначених для продажу на аукціонах та надано у постійне користування ЛКП «Львівавтодор» для здійснення роздрібної торгівлі спільно з ТОВ «Сихівська народна торгівля». У подальшому ухвалою Львівської міської ради ЛКП «Львівавтодор» звільнили від сплати земельного податку за користування цією земельною ділянкою.

Так зазначена земельна ділянка не лише перейшла в користування ТОВ «Сихівська народна торгівля» безоплатно, поза конкурсом, а й це дозволило останньому не сплачувати жодних платежів до бюджету (орендна плата чи земельний податок) за користування земельною ділянкою площею 0,5928 га.

Продовжуючи свої злочинні дії, вже у січні 2017 року посадовці ТОВ «Сихівська народна торгівля» на підставі підроблених документів зареєстрували право власності на об’єкти нерухомості загальною площею понад 1700 м кВ., які нібито були збудовані у 2011 році.

Слід також зазначити, що на цій земельній ділянці заборонено будь-яке капітальне будівництво, дозволено лише розміщення торгових павільйонів без можливості оформлення права власності.

Відтак за цими фактами прокуратура області розпочала досудове розслідування, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.1, 4 ст.358 КК України ( підроблення та використання завідомо підроблених офіційних документів).

Прокуратура вирішує питання про вжиття заходів представницького характеру, спрямованих на поновлення порушених інтересів територіальної громади м. Львова.