Львівські плавці привезли «золото» з чемпіонату України

Новий спортивний сезон розпочався для Львівської області тріумфальним результатом на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який відбувся 16-18 березня у м. Дніпро

     1548  

Спортивні баталії зібрали близько 350 найкращих плавців з України, які декілька днів поспіль змагались за титул найкращих. Однією з найсильніших була команда Львівської області, спортсмени якої записали на свій рахунок не тільки низку перемог, а й Кубок за перше місце у 2-й групі.

У скарбничці львівських плавців – чотири «золота», які здобув Стадницький Маркіян. Одну срібну та дві бронзові нагороди виборола Городня Марія та ще одне «срібло» – Лукашев Георгій. Тренерський склад призерів і переможців: Андрій Шиманський, Андрій Копетчак, Михайло Стадницький, Марія Клуннікова. Тренувальною базою плавців є львівський аквапарк «Пляж».

«Таких результатів Львівщина не пам’ятає вже давно! Декілька років тому назад ми лише мріяли про першу десятку, мріяли і наполегливо працювали. Сьогодні ж ця перемога-справжній ривок для подальшого розвитку та популяризації плавання на Львівщині. Та це ще один доказ того, що якщо вірити та викладатись на повну у справі якою ти займаєшся, рано чи пізно винагорода знайде справжніх переможців, адже вони на це дійсно заслуговують. Глядачі бачать лише хвилинні виступи, над якими спортсмени працюють роками, а наполегливість тренерів, підтримка батьків і здібності плавців – ось що передує цим переможним секундам у кожному їх виступі. Ця перемога дає всім нам розуміння того, що ми рухаємось у правильному напрямку!» – прокоментував голова Федерації Львівщини Андріян Гутник.