Через критичну сміттєву ситуацію львівські школярі можуть піти на незаплановані канікули

     4114  

Якщо ситуація з вивозом сміття погіршиться, то у Львові, ймовірно, закриють деякі школи та садочки на певний час. Однак таке рішення може ухвалити лише комісія з техногенно-екологічної безпеки та цивільного захисту населення. Про це «Львівській газеті» повідомили у прес-службі ЛМР.

На сьогодні, 20 березня, тверді побутові відходи не вивезено із 413 майданчиків у місті, – повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР.

«Це сміттєві майданчики, які перебувають на обслуговуванні ЛКП, ОСББ чи ЖБК. Серед сміттєвих майданчиків, які є на балансі бюджетних установ теж є контейнери, з яких не вивезене сміття», – повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР.

Майже 60 сміттєвих майданчиків, звідки вже цілий місяць не вивозили сміття, розміщені на території навчальних закладів. Мова про 29 шкіл і 30 дитячих садочків, 19 з них – у Франківському районі.

«Якщо сміття на території навчальних закладів ставатиме все більше, то це буде загрозою для здоров’я учнів та вчителів. Тож в такому випадку необхідно скликати комісію з питань техногенно-екологічної безпеки, яка й вирішуватиме питання про запровадження канікул у школах та садках», – повідомляють у ЛМР.

Коли відбудеться засідання комісії – поки не відомо. За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергія Бабака, комісію скличуть «найближчим часом».