Уже в квітні у Старому Яричеві почнуть будувати індустріальний парк

Парк займатиме близько 34 гектарів

     3808  

Індустріальний парк «Сігма парк Яричів» розпочнуть будувати вже у квітні 2017 року. Розташовуватиметься він лише за 20 кілометрів від Львова – у селі Старий Яричів Кам’янка-Бузького району на ділянці 34 га. Про це повідомили в департаменті економічної політики ЛОДА.

Відповідні наміри вчора, 17 березня, закріпили у меморандумі Львівська ОДА та ТзОВ «Індустріальний парк «Сігма парк Яричів». Свої підписи під документом, що є необхідної складовою для реалізації проекту, поставили голова ОДА Олег Синютка та співзасновник компанії Роман Процак.

Як розповів співзасновник «Сігма парк Яричів» Роман Процак, на території Індустріального парку буде один із найбільших логістичних комплексів у Західній Україні, площею 30 тис квадратних метрів. Тут збудують приміщення для 10 великих та 30 малих підприємств. На території розташовуватимуться підприємства харчової, фармацевтичної та легкої промисловості (швейні цехи та галантерея).

«На наших очах народжується така собі «силіконова долина», тому що в одному населеному пункті (Старий Яричів) сконцентровано вже декілька великих підприємств, які, зокрема, займаються і м’ясопереробкою, і випічкою харчових продуктів. Причому цей бізнес працює не лише на вітчизняний ринок, а й на закордон, – зазначила Олег Синютка. – І вже невдовзі тут з’явиться потужний індустріальний парк».

Роман Процак пообіцяв конкурентну заробітну плату та анонсував створення близько 6,5 тисячі робочих місць. Будівництво планують розпочати вже у квітні 2017 року.