Гройсман каже, що «готовий втрутитися», але Садовий мав би почати сам вирішувати сміттєву проблему

     1249  

«Як колишній міський голова завжди намагаюся допомогти міським головам, які до мене звертаються. Я уже не раз втручався у цю ситуацію, готовий втрутитися ще раз. Але думаю, що врешті-решт пан Андрій мав би розпочати сам вирішувати цю проблему, а не шукати знову, хто йому заважає», – написав учора ввечері на своїй facebook-сторінці прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, додавши, що мав телефонну розмову з мером Львова Андрієм Садовим.

«Годину тому мав телефонну розмову з Львівським міським головою Андрієм Садовим. Він повідомив, що ті полігони, з якими ми домовились під час минулого мого приїзду до Львова, відмовляються далі приймати львівське сміття. Чесно кажучи, просто по-людськи, розумію їх позицію – і про це сказав панові Андрію. Вони не бачать бажання вирішити проблему з його боку, а тільки постійні зволікання. Тому, певне, і відмовляються, бо не розуміють скільки ще це буде тривати.

Вразив мене один факт. Пан Андрій сказав, що говорив уже з усіма міськими головами – усі відмовляються. Але на моє питання, з ким і коли він говорив на цю тему останній раз, відповів, що говорив з Київським головою Віталієм Кличком… десь 1,5 місяці тому!» – додав Гройсман

Андрій Садовий на своїй facebook-сторінці кількома годинами раніше заявив, що лютневий візит Гройсмана зняв блокаду Львова, проте лише на невеликий термін: «Зараз усе відновилось з ще більшим напором і цинізмом. Місто пробують задушити в смітті. Готуємося до функціонування в умовах надзвичайної екологічної ситуації».

Зауважимо, у Львові знову катастрофічна ситуація з вивезенням сміття. Відходи накопичуються по всьому місту, проте їх не вивозять. За словами Садового, вчора «українська держава закрила останній полігон, куди могли вивозити ТПВ зі Львова» – приватний в Покровську Донецької області.