Місто через суд намагається повернути приміщення колишнього садочка дітям

Йдеться про садочок №107, що у Сихівському районі

 |    8528  

Про це інформує прес-служба ЛМР.

У 1992 році приміщення загаданого дошкільного закладу було передано Міжшкільному навчально-виробничому комбінату трудового навчання та професійної орієнтації учнів Сихівського району, а згодом – кілька разів перепродане. Однак управління освіти вважає за доцільне повернути приміщення у міську власність і відновити там садочок, адже закон забороняє відчуження майна такого типу або використання його в інших, не освітніх цілях.

«Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту» – недопустимо не цільове використання приміщень освітніх навчальних закладів. Оскільки у цьому мікрорайоні відсутня достатня кількість місць у садочках, тому неприпустимим є той факт, що це приміщення може бути перепрофільованим. Велика кількість дітей залишається на електронній черзі і, на жаль, ми їх не можемо забезпечити місцями у садочках. Неприпустимо, щоб це приміщення було використане іншими особами, і щоб мешканці мікрорайону не мали змоги використовувати його для своїх дітей», – зазначила Зоряна Довганик, в. о. начальника управління освіти ЛМР.

Довідка

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів Сихівського району м. Львова знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Панаса Мирного, 13, площею 990 кв.м.

Зараз в штаті закладу є працівники в кількості 5 осіб для організації та здійснення охорони майна, будівлі та утримання території: завідувач господарством (матеріально відповідальна особа) – 1, двірник – 1, сторож – 2,5, бухгалтер – 0,5.

На підставі рішення виконавчого комітету Галицької районної ради народних депутатів м. Львова від 31.12.1992 №487, у зв’язку з ліквідацією дошкільної установи №107, приміщення разом з основними засобами було передано МНВК Галицького району. На підставі даного рішення Львівським бюро технічної інвентаризації 17.11.1994 р. приміщення на вул. П. Мирного, 13 було зареєстровано за МНВК Галицького району на праві державної власності.

20.12.1994 р. керівник МНВК Галицького району м. Львова на підставі договору купівлі-продажу відчужив на користь Мушкета І.Р. нежитлове приміщення загальною площею 990,0 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. П. Мирного, 13.

В подальшому це приміщення перепродувалось кілька разів і зараз єдиним власником приміщень є ТзОВ «Росанбуд».