Львівська «Автопланета» ПриватБанку традиційно пропонує великій вибір авто: нових і з пробігом

     1054  

Банк пропонує клієнтам послугу «Викуп авто», скориставшись якою клієнт має можливість отримати безкоштовну онлайн-оцінку власного автомобіля. На спеціалізованому порталі PlanetAvto, де представлені нові автомобілі та авто з пробігом, можна також й оцінити власну машину. Як повідомляє прес-служба банку, послуга є безкоштовною, при цьому кошти можуть виплачувати безпосередньо клієнту або зараховувати в суму придбання іншого авто. Для зручності клієнтів при необхідності точної оцінки авто передвикупний огляд автомобілів проводять СТО-партнери банку. Нагадаємо, ПриватБанк спростив і умови кредитування покупки авто. Тепер придбати в банку автомобіль в розстрочку можна без обов’язкового укладання договору страхування КАСКО, що дозволить щорічно економити до 7% вартості машини. З урахуванням оптимальних цін автомобілів на майданчиках ПриватБанку і відсутності витрат на оформлення автомобіля, покупка авто в розстрочку стає найбільш вигідною пропозицією на ринку.

«ПриватБанк – чи не єдина фінансова установа, яка надає послуги автовикупу та розстрочки, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – У 2016 році близько тисячі львів’ян продали чи купили авто саме завдяки «Автопланеті». Оформлення документів в ДАІ банк бере на себе, і вже за годину клієнт отримуєте ключі від машини, техпаспорт і нові номерні знаки. На автомайданчику працюють  фахівці банку, які нададуть повну консультацію з питань купівлі, продажу або обміну транспортного засобу на інший».

Як повідомляє пресс-служба банку, незалежно від того, чи клієнт скористається послугами онлайн автосалону PlanetAvto, чи відвідає «Автопланету» особисто, він завжди зможе максимально швидко, безпечно та комфортно продати старе авто та придбати нове, взяти участь в аукціоні конфіскованих авто або подати заявку на автокредит з мобільного телефону. Щодня сайтом користуються більше 2 тисяч відвідувачів, а щомісяця через автосалон продається понад 300 автомобілів.

Усю інформацію з автомобільного ряду та послуг можна отримати на сайті PlanetAvto, або за тел. 0677913546 – Кухар Дмитро, 0677913546 – Дяків Орест.  Безпосередньо ознайомитися з усіма пропозиціями «Автопланети» Львова можна за адресою м.Львів Городоцька 288 (територія автосалону Peugeot).