«Парламент має негайно ухвалити рішення про економічну блокаду територій ОРДЛО», – Веремчук

Верховна Рада України має негайно ухвалити рішення про повну економічну блокаду тимчасово окупованих територіях ОРДЛО

 |    491  

Із відповідною заявою виступив керівник фракції  «Народний контроль» Валерій Веремчук сьогодні, 14 березня, на позачерговій сесії Львівської міської ради. На ній депутати ухвалили звернення до президента, прем’єр-міністра та голови ВРУ з вимогою припинити застосування сили до учасників блокади окупованих територій Донбасу та заборонити торгівлю товарами російського виробництва.

«Позиція нашої фракції однозначна: ми підтримуємо ініціативу добровольчих рухів, які ініціювали торгівельну блокаду тимчасово окупованих територій на сході країни. Торгівля з агресором – зрада національних інтересів. І це очевидно всім свідомим українцям. Тож наполягаємо, щоб Верховна Рада України негайно ухвалила рішення про повну економічну блокаду російських терористів на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО», – наголосив Веремчук.

Окрім того, в заяві фракції йдеться про необхідність притягнути до відповідальності організаторів силового розгону добровольців-учасників блокади на станції у Кривому Торці. Зокрема, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Як і три роки тому, змушені задати питання: кому служать наші правоохоронні органи, якщо з кийками у руках виступили проти добровольців-учасників блокади. Складається враження, що вони забули, з чого почалася Революцій Гідності. Вказівка Авакова про захоплення редуту добровольців – злочин. Злочин проти наших воїнів, ветеранів війни, проти тих, хто захищав і захищає нашу країну ціною власного життя», – говорить керівник фракції «Народний контроль».

DSC_2899

За словами депутата, особливо цинічним розгін виглядає сьогодні, коли Україна вперше відзначає День добровольця.

«Львів належним чином і блискавично відреагував на останні дії влади. А вже ввечері наші активісти, бійці АТО вирушають у Київ, щоб завтра із мітингом прийти під стіни ВРУ», – додав Веремчук.