Діти Героїв побували на вишколі курсантів Нацакадемії Сухопутних військ (ФОТО)

     1253  

Як навчаються майбутні Герої Української держави? В яких умовах проходить вишкіл молодих патріотів? Якою зброєю користуються в навчальному процесі курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного? Днями діти учасників АТО та учні Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у спільному заході, відвідавши з екскурсією один із вищих навчальних закладів військово-патріотичного спрямування у Львові.

Захід, до якого долучився соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну», організувала група волонтерів, серед яких Роман Чорнобай, Христина Хлопіцька та Наталія Гірська. До участі в цій акції запросили дітей учасників АТО, а також старшокласників Добрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Мандрівка військовим вишем розпочалася з пізнавальної історії про Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, про військовий хист і про відомих осіб, які в різні часи боронили Україну.

Не менш цікавою була екскурсія приміщеннями навчального закладу, де дітвора мала нагоду подивитись, як тренуються курсанти, де сплять, де проходять їхні навчальні години тощо.

Згодом хлопці й дівчата побували у приміщенні з військовою технікою, яку застосовують не лише для навчання, а й у реальних бойових умовах.

Чи не найбільше відвідувачів академії затримала навчальна кімната зі зброєю. Тут екскурсанти змогли не лише подивитися на автомат чи пістолет, а й спробувати влучити в ціль.