Відтепер на Львівщині допомогу при народженні дитини можна оформити в пологовому будинку (фото)

Однією з перших в Україні оформила допомогу при народженні дитини відразу ж у пологовому будинку Перемишлянської ЦРЛ породілля Мар’яна Медвідь

     3145  

Таким почином сьогодні з ініціативи Головного територіального управління юстиції Львівщини спільно з управлінням соціального захисту населення Перемишлянської РДА вперше в області запроваджено сервіс із оформлення допомоги при народженні дитини в пологовому.

_CU2A8688

Тож від сьогодні, крім свідоцтва про народження дитини та реєстрації місця проживання немовляти, – послуг від Міністерства юстиції України, які вже надають у пологових будинках, – мами отримають ще одну послугу, що значно спрощує процедуру отримання грошової допомоги і позбавляє клопотів з оформленням необхідного для цього пакета документів і витрат зайвого часу.

_CU2A8716

Вітаючи породіллю в Перемишлянах, начальник юстиції  Львівщини Ярослав Жукровський зазначив, що можливістю отримання свідоцтва про народження у пологому будинку торік скористалося понад 5 тис. матерів, а це 35% усіх народжених. З цього року органи юстиції запровадили можливість для реєстрації у пологовому будинку місця проживання дитини. Відтепер діятиме ще одне нововведення, яке позбавить батьків багатьох клопотів з документами та ходіння по чиновницьких кабінетах.

«Цей пілотний проект і новий сервіс, – додав Ярослав Жукровський, – поступово буде запроваджено в усіх пологових будинках міста Львова та області. Народивши дитину та забравши її з пологового, мама зможе спокійно займатися доглядом немовляти і чекати надходження грошової допомоги на банківський рахунок».

У пакет документів для оформлення допомоги при народженні дитини в пологовому будинку необхідні: копії паспорта й ідентифікаційного коду, соціальний рахунок для отримання допомоги, відкритий у банку, копія свідоцтва про народження дитини, – нагадали у прес-службі ГТУЮ у Львівській області.