У розкладі аеропорту “Львів” буде сім нових маршрутів

У літньому сезоні 2017 року карта маршрутів польотів з міжнародного аеропорту Львів поповниться сімома новими напрямками, серед них Вроцлав, Каунас, Пула, Тирана, Брешія, Батумі, Тбілісі.

     2028  

Про це на прес-конференції, присвяченій підсумкам першого року її роботи на чолі підприємства, розповіла гендиректор аеропорту Тетяна Романовська , повідомляє Центр транспортних стратегій.

Також, за словами Романовської, цього року зі Львова може бути запущений новий регулярний трансатлантичний рейс.

Тетяна Романовська поінформувала, що оскільки аеропорт Вільнюса буде закритий протягом місяця, авіакомпанія МАУ літатиме в Каунас. Це дасть можливість охопити ще одне місто на карті польотів аеропорту Львів імені Данила Галицького.

Авіакомпанія “Дніпроавіа” буде виконувати рейси до Пули і Тирани. На маршруті Львів-Брешія, польоти здійснюватимуться авіакомпанією “Роза Вітрів”.

Щодо рейсів в Батумі і Тбілісі, аеропорт очікує підтвердження з боку авіакомпанії Yanair.

Як уже повідомляла “Львівська газета”, рейси Львів-Вроцлав авіакомпанії Wizz Air стартують 13 квітня. Виконуватимуть їх щовівторка та суботи.

Також у планах аеропорту залучення лоукостера Norwegian. “Це лоукостер, який почав і виконує далекомагістральні рейси. Ми плануємо рейси зі Львова до Норвегії. Розуміємо, що, маючи рейс хоча б до Копенгагена, який буде виконувати Wizz Air і Ryanair, пасажир може пересісти на Norwegian і полетіти за 150 євро в Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Торонто. Як тільки Wizz Air почне польоти, то за ним прийде і Ryanair, а потім приєднається і Norwegian “, – заявила Романовська.

Читайте також:  Wizzair відкриває ще один рейс зі Львова.