Приміщення фтизіопульмонологічної служби хочуть продати на аукціоні

Три приміщення фтизіопульмонологічної служби будуть вивільнені в процесі реорганізації

     843  

Фото: прес-служба Львівської облради

Сьогодні, 13 березня, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, депутати спільно з департаментом охорони здоров’я ЛОДА, представниками мас-медіа оглянули приміщення фтизіопульмонологічної служби, які будуть вивільнені в процесі реорганізації. Йдеться про заклади охорони здоров’я на Лемківській, 24, Личаківській, 233 та Устияновича, 14.

Усі їх планують об’єднати у Львівський обласний протитуберкульозний диспансер, що розташований на вул. Бой-Желенського. Тут ще півроку тому здали в експлуатацію новозбудований корпус, здатний виконувати функції реорганізованих амбулаторій.

Департаменту охорони здоров’я вивільнені приміщення у зв’язку з реорганізацією не потрібні. Тож амбулаторні відділення на вул. Лемківська, 24, Личаківська, 233 та вул. Устияновича, 14, приміщення яких належать обласній раді, мають намір продати з аукціону, а виручені кошти скерувати на розвиток медичної галузі. На які саме статті – має визначити профільний департамент.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк наголосив, що йдеться про відкритий і публічний процес. «Хто заплатить більшу ціну – той і стане власником, – зазначив Володимир Гірняк. – Якщо приміщення потрібні медицині чи іншим галузям – вони, безперечно, залишаються на утриманні облради. Тут ситуація інша. Тож позиція є такою – продати ці приміщення дорого. На аукціоні. Хто більше заплатить, той і купить. А виручені кошти – скерувати на медицину для цілей, які визначить департамент охорони здоров’я. Не проводити реорганізацію фтизіопульмонологічної служби – це шкідництво».