«Карпати» перемогли «Волинь»

11 березня у матчі 21-го туру першості України з футболу у Прем’єр-лізі львівські «Карпати» приймали луцьку «Волинь».
 |    464

Фото Володимира Дубаса

На стадіоні «Арена-Львів» за присутності більше трьох тисяч глядачів обидві команди продемонстрували видовищний футбол, адже очки вкрай потрібні як волинянам, так і львівській команді. Тому матч вийшов бойовим і захопливим і тримав глядачів у напрузі до останньої хвилини поєдинку.

А перемогу святкували «Карпати» з рахунком 2:1 і нарешті покинули дно турнірної таблиці. Відрадно, що рахунок відкрив Олександр Гладкий, який знову повернувся у «Карпати» і мріяв відновити свої бомбардирські якості. Другий гол на 53-й хвилині забив Капітан львів’ян Ігор Худоб’як. У волинян наприкінці матчу відзначився Артем Дудік.