На безкоштовні ліки для українців уряд виділив 500 млн грн

 |    983  

Відповідна програма для хронічно хворих має запрацювати з 1 квітня

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань” для забезпечення механізму реімбурсації на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми на місцях, повідомив Урядовий портал.

Відповідно до ухваленого рішення, в регіони будуть направлені 500 млн грн для того, щоб в кожному регіоні запрацювала програма  безкоштовних ліків за трьома категоріями.

Розподіл субвенції буде здійснюватися на підставі статистичних даних про кількість осіб, які страждають на такі захворювання, зазначила в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

На наступне засідання Уряду буде внесено увесь пакет необхідних документів для того, щоб  програма реімбурсації почала діяти з 1 квітня.

«Зараз буде проведена відповідна робота для того, щоб з 1 квітня запустити видачу безкоштовних ліків хронічно хворим українцям», – зазначив прем’єр-міністр.Володимир Гройсман.