Львівщина залишиться без головного медика

Посада директора департаменту охорони здоров я ЛОДА є вакантною з жовтня 2016 року

   Олександра Баландюх   1363  

Колишній директор департаменту Богдан Чечотка звільнився з цієї посади у жовтні 2016 року. І відтоді триває пошук головного медика Львівщини.  ЛОДА вже двічі оголошувала конкурс на цю посаду, але  охочих сісти у це крісло  не так уже й багато.

Під час першого конкурсу, який стартував у листопаді 2016 року, претендентів на цю посаду було шість, але жоден не пройшов. Конкурсна комісія вважала, що жоден із кандидатів не відповідав вимогам, які ставили перед директором департаменту охорони здоров’я.

У середині лютого 2017 року ЛОДА вдруге оголосила конкурс  на заміщення вакантної посади директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА, але станом на сьогодні не має жодного претендента.

Ігор Гарматій, начальник відділу персоналу та нагород апарату ЛОДА, розповів «Львівській газеті», що заяви приймаються до 14 березня 2017 року, а сам конкурс планували провести 16 березня.  Якщо ж не буде заяв від претендентів, мабуть, доведеться конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА оголошувати втретє.

Нагадаємо, що нині в.о. директора департаменту охорони здоров я ЛОДА є Ірина Микичак. Чимало лікарів бачать її у кріслі директора департаменту, але Ірина Володимирівна не подавала заяви у першому конкурсі. І зараз наразі мовчить.

Пригадую, років 10 тому між кандидатами, які хотіли обійняти цю посаду, йшла «запекла боротьба. Нині ж все навпаки. Є надія, що кандидати за ті кілька днів, які залишилися до завершення конкурсу, таки зголосяться. Інакше Львівщина і надалі залишатиметься без головного медика.