У Європарламенті терміново включили до порядку денного питання безвізу для України

     1490  

Комітет Європарламенту із громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ затвердить проект законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги, у четвер, 9 березня.

Це питання терміново включено до порядку денного засідання комітету.

Як повідомляється на офіційному сайті Європарламенту, комітет на засіданні 9 березня розгляне включення України до списку третіх країн, громадяни яких звільняються від необхідності отримувати візи для перетину кордону Євросоюзу.

Далі, за процедурою, проект рішення про скасування візового режиму для України законодавчий орган ЄС проголосує на пленарному засіданні 5 квітня. Після остаточного затвердження Радою ЄС безвіз для українських громадян набуде чинності на 20 день після опублікування, що станеться у червні.

Раніше віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що введення безвізового режиму між Європейським Союзом і Україною вимагає ще п’яти процедурних моментів з боку європейських інституцій, пише tyzhden.ua.