ПриватБанк та «Львівавтодор» анонсували запровадження у Львові оплати за паркування за допомогою QR-кодів

     694  

Наприкінці березня на двох платних паркінгах у центрі Львова будуть розміщені стикери з QR-кодами, тож водії зможуть легко та швидко оплатити за паркування через смартфон за допомогою мобільного додатку Privat24.

Для цього потрібно завантажити на смартфон Privat24 і сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах.  Вартість послуги для водіїв залишиться незмінною – у першій паркувальній зоні у Львові становить 6 грн/год. на відкритих майданчиках та до 8 грн/год. на закритому паркінгу на вул. Валовій.

«Львів – перше місто в Україні, де водії сплачуватимуть за парковку через смартфон. Значна перевага технології в тому, що вона не вимагає величезних витрат на інфраструктуру та подальший технічний супровід чи обслуговування,  – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Перевірити оплату за паркування дуже просто – в режимі онлайн паркувальник надсилатиме держномери транспортного засобу до банку і миттєво отримуватиме дані про факт оплати».

Нагадаємо, з 16 лютого жителі Львова через Privat24 і спеціальний QR-код вже оплачують за проїзд у міському електротранспорті. Нову технологію електронного квитка в громадському транспорті може бути запущено в будь-якому українському місті за один-два дні, оскільки вона не вимагає установки додаткового обладнання для зчитування карток або верифікації пасажирів. Міському транспортному підприємству досить розмістити стікери з QR-кодом у салоні або на зупинках транспорту та провести тренінги для контролерів щодо використання нового виду квитків.

Privat24 є абсолютним лідером серед банківських платіжних додатків на території України – лише за останній тиждень січня клієнти банку заходили в мобільний додаток Privat24 (для поповнення мобільних телефонів, переказів на картки, комунальних платежів, придбання квитків на поїзд тощо) понад 11 206 965 разів. За цей самий період у веб-версії Приват24 було зафіксовано 5 085 429 авторизованих входів клієнтів. У найближчий місяць ПриватБанк готує низку цікавих оновлень мобільних сервісів – як дизайну додатків, так і можливості використання смартфонів для платежів.