Першу ділянку Личаківської планують закрити на ремонт уже з середини березня

За сприятливих погодних умов із середини березня планують закрити на ремонт першу ділянку вул. Личаківської – від вулиці Пасічної до вулиці Мечникова

 |    1677  

Тут мають проводити капітальні ремонтні роботи, прокладати нову трамвайну колію. Про це повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. Відтак буде змінено графіки руху трамвайних маршрутів №10, 2 та 7. Також розглядають можливість курсування альтернативних автобусних маршрутів.

Керівник служби диспетчеризації ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Забавський розповів, що після закриття ділянки трамвай №10 не курсуватиме, а трамваї №2 та №7 курсуватимуть на зміненим маршрутом.

Трамвай №2 їздитиме за новою схемою руху: чотири трамваї курсуватимуть за маршрутом: вул. Коновальця – Головна пошта – Центр – вул. Коновальця, а інші чотири – у протилежному напрямку: вул. Коновальця –– вул. І. Франка – Центр – вул. Дорошенка – вул. Коновальця.

Кінцевою зупинкою трамвая №7 буде Аквапарк. Отож трамвай курсуватиме за маршрутом: вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. І. Франка – вул. Сахарова – Аквапарк.

«Найближчим часом відбудеться зустріч з представниками студентського містечка, де ми обговорюватимемо питання щодо альтернативних автобусів на час ремонту перехрестя Личаківської – Мечникова, щоб студенти могли доїхати на навчання», – зазначив начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир.

Нагадаємо, як зазначав раніше в коментарі «Львівській газеті» директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, перша черга ремонтних робіт, за планами, триватиме близько двох місяців. А ремонт на всьому запланованому відрізку – близько року.

До слова, 4 лютого після ремонту для проїзду транспорту відкрили вулицю Мечнікова на ділянці від вул. Некрасова до вул. Личаківської.