Змагання з велотуризму SNOW-BIKE-2017 визначили переможців: ФОТО

У неділю, 26 лютого, територія львівського парку імені Івана Франка заповнилася велосипедистами та бадьорими і радісними розмовами

     1460  

Тут проходили змагання з велотуризму «Сніговий велосипед-2017», організований туристичним велоклубом «Колесо вітрів» міста Львова. І хоча сніг уже розтанув і спортсменам довелося їздити по мокрій трасі, а на окремих ділянках – болоті, всі учасники продемонстрували неабияке вміння керувати ровером, майстерність і волю до перемоги.

На старт змагань вийшло близько сотні любителів мандрівок та їзди по складній місцевості, в основному – представники молодого покоління. Вони долати дистанцію велокросу і тріалу, які суддівська колегія класифікувала другим класом складності. Виборювати перемогу до Львова приїхали спортсмени велотуристичного гуртка «Темп» Будинку учнівської молоді Трускавця, вихованці Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка», аматори велоспорту і мандрівок благодійного фонду «Еко-милосердя» з міста Соснівка. А представники велотуристичного гуртка «Темп» Миколаївського районного Будинку дитячої та юнацької творчості шлях до Львова долали на своїх велосипедах.

На урочистому закритті велозмагань усіх переможців нагородили грамотами, цінними подарунками та сертифікатами на придбання спортивних велотоварів у спеціалізованих магазинах, які надали організаторам матеріальну допомогу в проведенні цього цікавого молодіжного заходу.

Фото Володимира Дубаса