Собаки з ЛКП «Лев» чекають на своїх господарів

Продовжуємо знайомити вас із собаками, що шукають дім. Вони соціалізовані, чемні, люблять людей і заслуговують на найтепліші домівки. До вашої уваги – 5 песиків, які чекають на свою нову родину в ЛКП «Лев»

     1064  

 

Стіві. Молоденький собака. Попри зріст, він добряк, зовсім неагресивний, дружелюбний, соціалізований. Стане чудовим охоронцем і другом та великою потіхою своєму господарю.

Циганка. Неймовірна кудлата красуня. Добре гуляє на повідку, дуже чемна і позитивна. Стане чудовим другом та охоронцем. Захопить вас своєю відданістю.

Міллі. Молоденька красуня, метис німецької вівчарки. Активна та розумна, слухняна. Знає деякі команди. Здібна до навчання. Найвірніший друг та охоронець!

Олексій. Невеликий собака. Гавкучий, проте слухняний. Стане чудовим охоронцем. Найвідданіший і дуже зворушливий друг.

Поля. Неймовірна кудлата красуня. Молода та неагресивна собака. Поля чудово підійде на прилаштування в родину з дітьми, які люблять тварин, адже вона виважена, спокійна, комунікабельна.

Фото: Марта Сирко

Собаки чекають у ЛКП «Лев» за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 08:00 до 20:00.