Громадськість запрошують спільно сформувати порядок денний сесії ЛМР

     666  

27 лютого у Львівській міськраді відбудуться консультації з громадськістю щодо порядку денного пленарного засідання Львівської міської ради 2 березня 2017 р. та інших актуальних питань.

Початок консультацій – о 16.00. Місце проведення: велика сесійна зала (каб. 202) Львівської міської ради, пл. Ринок,1.

На консультації запрошені депутати та посадовці Львівської міської ради, представники громадських організацій та інші ініціативні мешканці.

Консультації з громадськістю проводять, щоб залучити громадян до участі в місцевому самоврядуванні та отримання вичерпної інформації про діяльність Львівської міської ради.

Проведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу виконавчих органів та депутатського корпусу Львівської міської ради з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань, що відносяться до компетенції місцевого самоврядування.

Результати проведення консультацій з громадськістю Львівська міська рада бере до уваги під час ухвалення відповідних рішень.

Порядок денний та проекти ухвал можна знайти за посиланням. Зауваження та пропозиції можна надсилати на ел. скриньку: 539lmr@gmail.com до 15.00 27.02.2017. Телефон для довідок: 297-57-63