Сім’ї учасників АТО побували на концерті Христини Соловій

«Жива вода» від Христини Соловій подарувала ціле море позитивних вражень

     3054  

Учора, 21 лютого, сім’ї учасників АТО побували у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, де відбулася неймовірно позитивна зустріч із Христиною Соловій, яка виступила з програмою «Жива вода».

Завдяки розпочатій співпраці з представником «SUSI production» Андрієм Баланом, соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну» організував зустріч сімей учасників АТО із відомою львів’янкою, переможницею Всеукраїнського шоу «Голос країни», авторкою багатьох популярних пісень, виконавицею оригінальних лемківських співів Христиною Соловій.

Після двогодинного виступу Христини Соловій на сцені Опери відбулася зустріч сімей учасників АТО зі співачкою. За лаштунками популярна виконавиця поспілкувалася з діточками, а також подарувала свої улюблені іграшки – ведмежат, і диски із записом пісень із нового альбому «Жива вода».

Не оминула Христина Соловій своєю увагою і сім’ю учасника АТО Романа та Лілію Чорнобаїв, які до того ж є активними волонтерами. Зокрема, невтомний благодійник Роман, щоразу організовуючи або ж долучаючись до доброчинних акцій, розпочав збір підписів відомих виконавців, які залишають свої автографи на Державному прапорі України. Згодом цей прапор буде виставлений на аукціон, а виручені кошти будуть використані на потреби учасників АТО.

Свій внесок у таку доброчинність зробила і Христина Соловій, залишивши автограф на прапорі, який згодом приноситиме радість його новому власникові та, передовсім, допоможе нашим захисникам на передовій