Собаки з ЛКП “Лев” шукають родину

П'ять чудових собак  з ЛКП "Лев" чекають на прилаштування.

     4411  

Фото Марти Сирко

Тварини соціалізовані, чемні, люблять людей і заслуговують на найтепліші домівки.

Ознайомитись з ними можна в ЛКП «Лев», що розташоване за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.

Підприємство працює щодня без вихідних, з 8:00 до 20:00.

Кен. Цього неймовірного собаку породи гончий Гамільтона було відловлено у Львові на вулиці вул. Під Голоском. Як він опинився на вулиці, невідомо, проте вже тривалий час за ним ніхто не шукає. Зараз собака перебуває в ЛКП «Лев», де отримує необхідний догляд та увагу. Проте йому потрібен постійний теплий дім. Собаку назвали Кен, він середнього віку. Виважений, спокійний, добрий. Свого нового господаря буде охороняти, як зіницю ока! Собака піддається навчанню та любить людей.

Кен

Кірк. Молодий та дуже красивий собака з незвичним окрасом. Слухняний, розумний, активний. Піддається навчанню і підійде для охорони. Стане відданим другом своїй новій родині.

Кiрк

Пепсі. Неймовірний красунчик. Пепсі – молоденький та енергійний собака. Соціалізований – любить людей, комунікабельний та добре піддається навчанню. Стане вам найкращим другом та охоронцем!

Пепсi

Красуня. Молода та активна дівчинка, енергійна та соціалізована. Дуже зворушлива! Стане чудовим другом, підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

Красуня

Сенді. Від тоді, як потрапила в ЛКП «Лев», ця красуня дуже змінилась: з сумної та переляканої стала веселою, енергійною, та проявляє себе чудовим охоронцем. Нагадаємо, історія Сенді зачепила багатьох наших читачів і телеглядачів нашого міста: Сенді знайшли прив’язаною до дерева, переляканою, в стані переохолодження. На щастя, тварина потрапила в ЛКП «Лев», де отримала необхідний догляд, а також відновила свою довіру до людей. Тож тепер вона чекає на найвірнішого господаря!

Сендi

За новинами ЛКП слідкуйте на нашому сайті lkplev.com, на Facebook https://www.facebook.com/lvivlkplev/ та в Instagram https://www.instagram.com/lkplev/.

Фото (усі) Марти Сирко