Директор коледжу імені Івана Труша потребує допомоги

Благодійна виставка-продаж, яка від 23 лютого по 5 березня відбудеться у Національному музеї у Львові, організована для допомоги відомому мистецтвознавцю Василю Отковичу.

     2338  
Василь Откович

Фото з архіву Василя Отковича

Саме у такий спосіб Національний музей у Львові вирішив допомогти своєму колишньому, а коледж імені Івана Труша нинішньому очільнику подолати важку недугу. У Василя Отковича діагностовано онкологічне захворювання. Зараз триває черговий етап лікування, який вимагає значних коштів.

Організатори звертаються до всіх небайдужих з проханням долучитися до цієї акції. Свої твори до експозиції уже надали Андрій Бокотей, Василь Одрехівський, Любомир Медвідь, Микола Шимчук, Роман Василик, Володмир Москалюк, Михайло Демцю, Володимир Риботицький та чимало інших знаних митців.

Василь Откович є кандидатом мистецтвознавства, доцентом, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, заслуженим діячем мистецтв України, членом Спілки художників України. А ще – знаним в Україні дослідником народного іконопису, автором монографій, альбомів, наукових каталогів, численних публікацій, присвячених проблемам давнього і сучасного мистецтва, а також музейної справи та мистецької освіти.
Кошти на лікування Василя Отковича також можна перерахувати на рахунок його брата – Мирослава Отковича.

Реквізити для допомоги: картка Приватбанку 4731217107421875 (Мирослав Петрович Откович).