70% дописів у Фейсбук міністри роблять у робочий час

Комітет виборців України вважає, що питання медійної активності міністрів у соцмережах треба врегулювати відповідними документами

 |    667  

70% дописів у Фейсбук міністри роблять у робочий час. Таким є результати дослідження Комітету виборців України щодо активності членів уряду в соціальній мережі Фейсбук. При цьому, зазначають у КВУ, повідомлення урядовців часто стосуються не лише діяльності їх міністерств, а аналізу загальнополітичної ситуації, міжнародних подій, святкових дат.

Найактивніше у робочий час користуються Фейсбук міністр молоді і спорту Ігор Жданов (83% дописів опубліковано в робочий час), міністр економрозвитку Степан Кубів (79%), міністр оборони Степан Полторак (79%), міністр освіти Лілія Гриневич (71%), в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун (67%), міністр соцполітики Андрій Рева (67%), міністр інфраструктури Володимир Омелян (61%) та міністр екології Остап Семерак (61%).

Інфографіка:  cvu.org.ua

Інфографіка: cvu.org.ua

«З одного боку цілком природно, що міністри використовують всі доступні медійні механізми для донесення планів або результатів своєї діяльності. З іншого – сотні робочих годин фактично витрачаються на публічне з’ясування стосунків чи розповіді про подробиці особистого життя. Варто згадати, що публічна критика членами уряду кандидатів у Президенти США могла мати серйозний вплив на україно-американські відносини», – заявив аналітик КВУ Денис Рибачок.

КВУ вважає, що питання медійної активності міністрів у соціальних мережах варто врегулювати шляхом внесення відповідних змін до внутрішніх документів Кабінету Міністрів та наказів Національного агентства з питань державної служби.

.