8 чудових тварин у пошуках дому

     1268  

8 пухнастиків чекають на тебе: 6 собак і 2 котів у пошуках дому

Каліпсо. Молоденька красуня з проникливим поглядом. Вік приблизно 1рік. Активна, гавкуча, знає деякі команди та піддається навчанню. Швидше за все, її викинули. Каліпсо – це міні-метис ротвейлера, попри грізність породи вразить вас своєю відкритістю і відданістю.

Каліпсо

Дашка. Молода, активна, грайлива та непосидюча собака. З нею буде весело, вона стане чудовим другом та охоронцем. Підійде на прилаштування в родину з дітками. А її зворушлива кудлата морда не залишить байдужим нікого!

Дашка

Манька. Молоденька кудлата красуня. Вона трішки ляклива, проте любить спілкування з людьми. З новим люблячим господарем стане чудовим другом та охоронцем.

Манька

Ріно. Чудовий молодий песик, кудлатий красень. На ЛКП «Лев» Ріно уже побував на грумінг-процедурах, і вже чистенький, з вичесаним хутром. Також був героєм ефіру «Доброго ранку, Львова!» на ТРК «Львів». Соціалізований, з радістю дає лапку та спілкується з людьми.

Ріно

Ясічка. Молоденька, тендітна, ніжна собачка. Енергійна та соціалізована. Також телезірка, побувала на ТРК «Львів», аби з телеекрану шукати собі вірного господаря.

Ясічка

Сонечко. Молоденька мила собачка. Дуже сонячна! Соціалізована, стане чудовим відданим другом-охоронцем.

Сонечко

Сая. Чудова молоденька чорно-біла киця. Безпритульна, потрапила в ЛКП «Лев» з вулиці. Шукає теплий дім та вірних господарів.

Сая

Щаслива Рея – триколірна кішка. Також була безпритульною, ніжна і віддана, шукає господарів.

Рея

Познайомитись з тваринами можна в ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Працюємо щодня без вихідних з 8:00 до 20:00