У Львові десятий день шукають зниклу літню жінку

Родичі зниклої просять допомоги всіх небайдужих

     3852  

Уже десятий день у Львові шукають Рогову Марію Іванівну, 23.12.1936 р.н. Родина просить допомоги в усіх небайдужих, оскільки наразі пошуки не дали результатів.

Родина і поліція вже перевірили всі міські лікарні, морги, побували у лікарні на вулиці Кульпарківській, у притулках, розпитували безхатченків. У всіх можливих місцях залишили інформацію та щодня перевіряють, чи є нові дані. Обійшли вулиці Замарстинівську, Під Голоском, Топольну, Мазепи, Щурата. Проте поки що жодних втішних результатів немає.

Останніми днями родичі взялися обходити магазини, будинки і розпитують людей на вулицях у тих районах, де теоретично могла б бути Марія Іванівна.

Одне з припущень: жінка могла поїхати в бік Голосківського цвинтаря, це її маршрут до колишнього місця праці. Проте якщо раптом переїхала зупинку або помилилася номером автобуса й опинилася в незнайомому районі, могла розгубитися, адже має погану пам’ять і дуже ослаблена.

Більше фотографій зниклої – за цим посиланням.

Нагадаємо, жінка вийшла з дому по вул. Наукова, 58 31 січня близько 14:00, мала намір їхати у напрямку Городоцької, 301. Вийшла в бік Володимира Великого, там її востаннє бачили сусіди. Була без телефону, без документів і без грошей. Могла поїхати в район кінця просп. Чорновола – вул. Грінченка.

Прикмети жінки: на вигляд – 71-75 років, зріст – 165-170 см, середньої статури, волосся коротке світле.

Була одягнута в сіру куртку, чорні лосини, чорний берет, чорні замшеві чоботи.

Усіх, кому відоме місце перебування жінки або хто володіє будь-якою інформацією щодо неї, просять повідомити за телефоном (032) 238-95-51 або на оперативну лінію «102».