ЛКП «Лев» придбає польову кухню для притулку «Милосердя»

Зважаючи на критичну ситуацію, яка склалася в притулку для тварин «Милосердя» смт Брюховичі після пожежі, з ініціативи міста та ЛКП «Лев» вирішено придбати польову кухню для приготуванням їжа тваринам

     570  

Про це повідомили у ЛКП «Лев». «Після пожежі, яка виникла в притулку для тварин «Милосердя» смт. Брюховичі, вщент згоріла кухня та весь інвентар для приготування їжі. Сьогодні працівники притулку відчувають велику трудність під час приготування їжі для 300 тварин. Тому, з ініціативи міста і нашого ЛКП, було прийнято рішення придбати польову кухню для приготування їжі тваринам. Ми вже провели перемовини з київською фірмою «Viva-Avant», щодо придбання такої кухні, модель КП-130. Вартість кухні разом з доставкою – приблизно 45 тис. грн. Зараз очікуємо на рахунок та угоду. З часу оплати передбачено 5-7 днів для доставки. Хочемо максимально швидко все полагодити, щоб уже наприкінці наступного тижня кухня була в притулку», – розповіла директор ЛКП «Лев», Оксана Кошак.

Нагадаємо, 5 лютого ввечері сталася пожежа в притулку для тварин «Милосердя» у Брюховичах. На щастя, ні люди, ні собаки не постраждали, але вогнем знищено кухню, де готували їжу для собак.