Колишній війт одного з сіл Львівщини сяде на 5 років

Суд визнав колишнього голову сільської ради винуватим у зловживанні службовим становищем та у службовому підробленні

     507  

Як з’ясували працівники Управління захисту економіки у Львівській області, голова однієї з сільських рад Львівщини у 2014 році підробив рішення сільської ради щодо приватизації шести гектарів земельних ділянок сільськогосподарського призначення. На підставі цього рішення земельні ділянки, вартість яких оцінили у 2,1 мільйона гривень, було незаконно відчужено на користь своїх родичів і землевпорядника цієї місцевої ради.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України, – повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Обвинувальний акт скерували на розгляд суду, який визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів. Покарання, яке йому призначив суд,– п’ять років позбавлення волі з позбавленням права постійно чи тимчасово обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах строком на три роки та сплатою штрафу в розмірі тисячі неоподатковуваних мінімуми доходів громадян.

Під час досудового розслідування було забезпечено відшкодування завданих збитків, на земельні ділянки був накладений арешт і, за рішенням суду, їх повернуто у комунальну власність сільської ради.