Через негоду в чотирьох областях зберігається обмеження руху на дорогах

     1550  

У зв’язку з негодою зберігаються обмеження руху в чотирьох областях України – Херсонській, Волинській, Хмельницькій та Закарпатській.

Про це повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій у четвер, 9 лютого.

На Херсонщині з метою недопущення скоєння ДТП та утворення заторів в русі, введено тимчасове обмеження руху для всіх категорій транспорту по а/д загального користування Т-04-03 Мар*янське-Берислав-/Р-47/, на всій протяжності Херсонської області (від км 3+868 – км 98+768)

На Волині через несприятливі погодні умови (снігопад, хуртовини, сильний вітер), з метою недопущення скоєння ДТП та утворення заторів в русі, на а/д Т-18-02 /М-07/-Маюничі-Велика-Осниця-Красноволя-Колки-/Р-14/-Копилля-Рожице-Торчин-Шклинь-/Н-17/, км 110 – км 117 (Торчин-Білостік), рух для закрито для усіх видів транспорту.

На Закарпатті у зв’язку з переливом води через дорожнє покриття тимчасово перекрито рух на дорозі місцевого значення О-071207 Ужгород – Демічі , км. 18+000 ділянка дороги 150-200 метрів через річку Латориця. Встановлені дорожні знаки з напрямком об’їзду та заборони руху.

На Хмельничині склалась складна ситуація по забезпечення проїзду автотранспорту по мережі доріг місцевого значення. З метою недопущення скоєння ДТП та утворення заторів в русі, прийнято рішення про введення обмеження для руху великовагового транспорту та автобусів по а/д місцевого значення.