У Львові відбудеться Перший «Форум відповідальних людей» (програма)

Протягом двох днів, 17-18 лютого, у Львові відбуватиметься Форум відповідальних людей

 |    962  

Організатори стверджують, що це унікальна молодіжна платформа для знайомства, комунікації, натхнення та започаткування спільних проектів для громадських активістів, волонтерів та відповідальних людей всієї України під гаслом «Мисли глобально – дій локально».

«Протягом двох днів форуму учасники зможуть обмінятися думками з непересічними спікерами та почерпнути натхнення від них. А також провести більш ніж 8 годин у лекціях і дискусіях, поділитися власним досвідом, ознайомитись з успішними громадськими проектами України та їх керівниками», – розповідають організатори.

Серед спікерів форуму: проректор з науково-педагогічної роботи УКУ та керівник Львівської бізнес школи Софія Опацька, заступник львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновниця центру інноваційної освіти «Про.Світ» Лілія Боровець, директор Інституту лідерства та управління УКУ Наталія Бордун, співзасновник проекту «The Ukrainians» Тарас Прокопишин, скрипаль-віртуоз Олександ Божик.

Коротка програма Форуму відповідальних людей:

17.02. П’ятниця

Глобальні зміни у суспільстві через особисту відповідальність: відкриття форуму, панельна дискусія, робота у малих групах.

Учасники панельної дискусії: Софія Опацька (УКУ, ЛБШ), Василь Полуйко (ГО «Освіта дорослих»), Олександр Божик (музикант-віртуоз), Олександр Кобзарев (Інститут міста).

Модератор панельної дискусії – Олександр Доброєр (Європейський інститут соціальних комунікацій, м. Одеса).

18.02. Субота

Вплив громадянського суспільства на розвиток країни через локальні проекти. (Практики локальних проектів): панельна дискусія, презентація успішних локальних проектів, робота у малих групах, завершення форуму.

Учасники панельної дискусії: Андрій Москаленко (Львівська міська рада), Тарас Прокопишин (The Ukrainians), Іванна Діман (ЛОФ, проект «Будуємо Україну Разом» ), Лілія Боровець (Про.Світ), Олександр Горонді (Оселя).

Модератор панельної дискусії – Тарас Яценко (Твоє місто).

Щоб отримати можливість стати учасником Форуму відповідальних людей, слід зареєструватися через форму за посиланням – http://bit.ly/2kasmdn. Реєстрація триває до 7 лютого 2017 року. Про результати відбору учасників буде повідомлено до 12 лютого.

Форум відповідальних людей відбудеться у Патріаршому центрі УГКЦ у Львові (вул.Хуторівка 35,б).

Деталі на сайті форуму – forum-ugcc.org.

Організатор: Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, соціальна ініціатива «Хтось не зробить», Комісія у справах молоді ЛА УГКЦ.