У київському дитячому театрі розікрали понад мільйон гривень

     642  

Київською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розкрадання бюджетних коштів Муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

“Під час досудового слідства встановлено, що з березня 2012 року по листопад 2015 року головний балетмейстер театру, зловживаючи службовим становищем та діючи всупереч інтересам служби, примушувала артистів балету брати участь у нелегальних закордонних гастролях без укладання відповідних договорів з Театром та самими артистами. При цьому, під загрозою звільнення та непотрапляння до складів постановочних груп та виконавців, артисти були змушені оформлювати відпустки без збереження заробітної плати”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, безоплатно під час закордонних гастролей використовувалися декорації, костюми та реквізит, що належать театру та є комунальною власністю. Загалом діями вказаної службової особи артистам та бюджету міста Києва спричинено шкоду на суму понад 1 млн грн. В рамках розслідування повідомлено про підозру директору та репетитору вказаного Театру за фактами підроблення актів виконання робіт та привласнення коштів.