На Львівщині від грипу померло вже шестеро осіб

   Олександра Баландюх   1309  
грип

slovoidilo.ua

Троє дітей і троє дорослих. У них виявлено вірус грипу типу А

Аналіз епідситуації у першому тижні нового року показав, що захворюваність на грип і ГРВІ дещо знизилася. Минулого тижня захворіло 15 744 особи, що на 13120 випадків менше, ніж у попередній тиждень. Якщо позаминулого тижня епідпоріг було перевищено на 26 адмінтериторіях, то минулого – на 21. А саме: у Старосамбірському, Мостиському, Золочівському, Яворівському, Кам’янка-Бузькому, Стрийському, Перемишлянському, Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Пустомитівському, Жидачівському, Буському, Радехівському, Сокальському районах та у містах Стрий, Самбір, Борислав, Трускавець, Червоноград та Львів.

У Львові минулого тижня по допомогу до медиків звернулося 6 077 осіб, що на 3 958 осіб менше, ніж у попередній тиждень. Епідпоріг по м. Львову перевищено в 1,2 разу. Майже 50% із загальної кількості хворих – це діти віком до 17 років.

Читайте також:  Нові підходи у лікуванні вірусних інфекцій
На що хворіють львів’яни та мешканці області? Вірусологічна лабораторія ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» дослідила 131 зразок матеріалу від хворих із підозрою на грип та ГРВІ: у 41 особи виявлено вірус грипу типу А. В інших – риновіруси, аденовіруси, віруси парагрипу.

На жаль, на Львівщині грип і ГРВІ забрали життя вже шестеро осіб : померло троє діток – річна дитинка у Буському районі, чотирирічна – у Стрию, шестирічна – у Золочівському районі, а також троє дорослих у Золочеві, Жовківському та Радехівському районах.

Медики кажуть, що розслаблятися не варто. Бо за першою хвилею грипу може прийти друга, значно потужніша за першу. Адже вірусологи прогнозують зростання захворюваності у другій половині січні з піком у лютому. Тож кожен має серйозно взятися за профілактичні заходи. Які прості й доступні всім методи дозволять зберегти своє здоров’я і здоров’я рідних, читайте тут.