Помер всесвітньо відомий британський співак Джордж Майкл

     919  

Популярний співак мирно пішов із життя у себе вдома на Різдво, у оточенні рідних

У віці 53-х років помер співак Джордж Майкл, Про це повідомив його рекламний агент, передає BBC. Англійський співак, що став відомим спочатку у складі дуету “Wham!”, а потім побудував успішну сольну кар’єру, як кажуть, “мирно помер у себе вдома”.

У опублікованій агентом заяві йдеться: “З превеликим сумом ми можемо підтвердити, що наш улюблений син, брат і друг Джордж мирно помер у себе вдома на Різдво”.

У поліції відмітили, що команда швидкої допомоги Південно-Центральної Лікарні прибула до будинку зірки в поселенні Горінг, що у Оксфордширі, о 13:42 за Гринвічем. Ніяких “підозрілих обставин” смерті співака виявлено не було.

Джордж Майкл, справжнє ім’я – Гіоргос-Кіріакос Панайоту – народився у північному передмісті Лондона в родині кіпріота та англійської єврейки. Його музична кар’єра почалася в 1981 році, коли він разом зі своїм шкільним другом Ендрю Ріджлі створив групу “The Executives”.

Група не змогла досягти успіху, і тоді Майкл і Ріджлі створили дует “Wham!”. Після розпаду “Wham!” співак почав успішну сольну кар’єру.

У 2011 році Майкл відклав серію концертів після того, як його госпіталізували для лікування важкої форми пневмонії. Як він сам зазначав, він був на межі життя і смерті. Через необхідність застосування апарату штучної вентиляції легенів міг втратити голос, але пізніше того ж року оголосив про повне одужання.